Betsson Para ÇekmeBetsson para çekme aşamasına gelmeden önce mutlaka hesabınızı onaylatmış olmanız gerekmektedir, aksi halde hesabınızda para çekme sayfanızı görmeniz mümkün değildir. Betsson teknik alt yapısı sayesinde, hesabınıza istenilen belgeleri kolay bir şekilde kendiniz yükleyebilirsiniz. Belge yükleme işlemi sizin için karmaşık gelirse, bu konuda canlı yardımla iletişime geçip destek almanız da mümkündür.
Doğru belgeleri sisteme yüklemiş olan ve ardından hesaplarını onaylatmış her Betsson üyesi günün 24 saati para çekme talebinde bulunabilir. Hesap onayı yapılmış üyelerin işlemleri, gayet kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Betsson para çekme talebi öncesinde hesabınızda aktif bonus bulunmaması gerekmektedir. Aktif bonus nedir? diyecek olursanız, yani kampanya yada ilk üyelik sonucu aldığınız bonusların çevrim şartlarının tamamlanmış olması gerekmektedir. Çevrim kuralları yerine getirilmemiş hesaplardan para çekim talebi verilememektedir.

Betsson Para Çekme Yöntemleri

Bahis sitelerinde kullanılan o kadar çok metod vardır ki, oyuncuların kafası karışmaktadır. Betsson para çekme yöntemleri, bildiğimiz ve sevdiğimiz metodlardan oluşması işimizi kolaylaştırmaktadır. Betsson‘ da en çok tercih edilen para çekme yöntemi transfercard uygulamasıdır. Betsson üyelerine özel bir uygulamadır, onun için her Betsson üyesine bu karta sahip olmalarını tavsiye ederiz.
Bununla birlikte hepimizin yakından bildiği Ecopayz metodunu da, Betsson para çekme yöntemleri arasında bulabilirsiniz. Ecocard’ ı olan üyeler için, bu metod gayet kolay gerçekleştirildiğinden revaçtaki yöntemlerden biridir.
Kredi kartı kullanıcıları, Betsson hesabından kredi kart hesabına para çekebilmektedir. Son olarak banka havalesi ile çekim talebinde bulunabileceğiniz Betsson‘ da, makul sürelerde işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.

Betsson Para Çekme Limitleri

Her yönteme birbirinden bağımsız limitler tanımlanmıştır. Günlük hacim baz alındığında, Betsson para çekme limitleri yeterli gibi görünmektedir. İşlem hızı ve limit esnekliği düşünüldüğünde, Betsson‘ un kendi transfercard metodu ön plana çıkmaktadır.
Büyük çekim talepleri için elbette banka havalesi yöntemi vardır, banka havalesi işlem hızı olarak üyeleri memnun etmesede buradaki gecikme Betsson’ dan, değil bankacılık sektöründen kaynaklanmaktadır. Sonuca gelecek olursak, Betsson para çekme limitleri yöntemler bazında maksimum seviyede kullanılmaktadır.